Dla NGO

Oferta dla NGO

  • Potrzebujesz wsparcia z zakresu efektywnej komunikacji lub mediacji przy realizacji planowanych przez Waszą organizację działań?
  • Zależy Ci na efektywnej współpracy w Waszej grupie, opartej na zaufaniu, szacunku i uwzględnianiu potrzeb wszystkich jej członków?
  • Łączą Was wspólne cele lub wartości, a mimo to w Twojej organizacji często pojawiają się konflikty i spory, więc szukasz sposobu na ich rozwiązywanie bez wzajemnego obwiniania się i zerwania kontaktu?
  • Szukasz przyjaznego i dobrze zlokalizowanego miejsca, gdzie mógłbyś organizować zaplanowane aktywności?

Zapraszamy do współpracy z nami.

Wdrażając komunikację empatyczną opartą na Porozumieniu bez Przemocy Marshalla Rosenberga budujemy kulturę porozumienia opartą na jasności potrzeb i umiejętności wyrażania siebie z zachowaniem szacunku dla innych.

Pomagamy „odczarować” konflikt jako coś, czego należy unikać. Widzimy go jako wyraz niezaspokojonych potrzeb stron i szansę na budowanie wspierającej relacji oraz znajdowanie  nowych, kreatywnych strategii współpracy, dających korzyści wszystkim zaangażowanym.

Razem zmieniamy świat na lepszy!

Jak to robimy?

Oferujemy kursy i warsztaty z obszaru empatycznej komunikacji i zarządzania konfliktem. Wdrażamy Grupy Empatii, w których każdy ma szansę poczuć się usłyszany i zrozumiany. Mediujemy. Prowadzimy Kręgi Naprawcze. Oferujemy wsparcie indywidualne.

Więcej o tym, jak pracujemy poczytasz tutaj.

Chcesz porozmawiać o rozwiązaniach dla swojej organizacji? Umów się na spotkanie!