Dla NGO

Oferta dla Organizacji Pozarządowych (NGO)

Organizacje pozarządowe (NGO od ang. non-goverment organization) bywają nazywane trzecim sektorem. Obok sektora publicznego i rynkowego (przedsiębiorców)  działają w interesie publicznym.

Organizacje te istnieją po to, aby osiągać zamierzone cele, maksymalizując pozytywny wpływ na swoje otoczenie. Do realizacji swoich celów potrzebują m.in. kompetentnych i zaangażowanych współpracowników

Czy wiesz, że klimat organizacyjny funkcjonuje w sposób podobny do klimatu geograficznego? Określone warunki sprawiają, że życie na ziemi rozkwita. Tak samo jest z klimatem organizacyjnym dla współpracowników i stworzeniem optymalnych warunków do wzrostu ludzi w organizacji. Klimat organizacyjny, pozwala Organizacjom Pozarządowym bujnie się rozwijać.

Jeśli:

 • Potrzebujesz wsparcia z zakresu efektywnej komunikacji lub mediacji przy realizacji planowanych przez Waszą organizację działań?

 • Zależy Ci na efektywnej współpracy w Waszej grupie, opartej na zaufaniu, szacunku i uwzględnianiu potrzeb wszystkich jej członków?
 • Łączą Was wspólne cele lub wartości, a mimo to w Twojej organizacji często pojawiają się konflikty i spory, więc szukasz sposobu na ich rozwiązywanie bez wzajemnego obwiniania się i zerwania kontaktu?
 • Szukasz przyjaznego i dobrze zlokalizowanego miejsca, gdzie mógłbyś i mogłabyś organizować zaplanowane aktywności? Możemy wynająć naszą przestrzeń w Fundacji na Twoje wydarzenia.

 Oferujemy wsparcie dla NGO

 • Usprawniamy komunikację w zespole oraz we współpracy z klientem. Proponujemy warsztaty
  i kursy z porozumiewania się, które eliminują mury i otwierają okna.
 • Budujemy świadome, zaangażowane i samozarządzające zespoły, które realizują odpowiedzialne zadania.
 • Wspieramy rozwiązywanie konfliktów i nieporozumień, poprzez mediacje NVC oraz kręgi naprawcze.
 • Pomagamy w radzeniu sobie z wypaleniem zawodowym, oferując warsztaty oraz sesje indywidualne, odbudowujące most do wewnętrznej motywacji.
 • Współtworzymy w organizacjach kulturę informacji zwrotnej, poprzez zamianę komunikowania na porozumiewanie się.
 • Wspieramy  w optymalnym klimacie organizacyjnym, dla pięknego wzrostu ludzi.

 

Jak to robimy?

Oferujemy kursy i warsztaty . Team coachingi oraz coachingi. Wdrażamy Grupy Empatii, w których każdy ma szansę poczuć się usłyszany i zrozumiany. Mediujemy. Prowadzimy Kręgi Naprawcze. Oferujemy wsparcie indywidualne.

Więcej o tym, jak pracujemy poczytasz tutaj.

Chcesz porozmawiać o rozwiązaniach dla swojej organizacji? Umów się na spotkanie!